Szmaragd we wnętrzu

Witajcie!

W trakcie pracy nad kolejnym projektem zafascynował nas szmaragd, jego barwa ujęła nas na tyle by zadedykować mu całą ścianę. Kolor szmaragdowy jest niezwykle  wymagający, malując nim ściany musimy pamiętać o tym by były one bardzo dokładnie zaszpachlowane – przy tym odcieniu widoczne będzie każde niedociągnięcie. Ważny jest również umiar, wystarczy jedna ściana by ożywić wnętrze i nadać mu nietuzinkowy charakter. Kolor szmaragdowy częściej sprawdza się w dodatkach, wystarczy jedna szafka lub zasłony czy poduszki by wnętrze zyskało nowy wymiar. Poniżej prezentujemy garść inspiracji w szmaragdowym i zielonym kolorze.  Może i Wam się one  spodobają na tyle by zrobić małą rewolucję i wprowadzić ten odcień zieleni do waszego wnętrza.

Wykonawca robiąc próbę na ścianie stworzył ciekawą kompozycję na podłodze.
Wykonawca robiąc próbę kolorystyczną na ścianie stworzył zupełnie przypadkiem ciekawą kompozycję na podłodze.

 

Kwadraton szmaragdowy kolor inspiracje
Szmaragdowa ściana w połączeniu z lustrami w złotych ramach i sofą o zbliżonej kolorystyce nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter aż chce się więcej…

 

Kwadraton inspiracje wnetrze zielen
Zielone zasłony na tle szarej zieleni, ożywiają eklektyczne wnętrze.  Zielono-szmaragdowa komoda jako detal doskonale komponuje się w szaro-białych wnętrzach.

 

Kwadraton inspiracje wnetrza szmaragdowa komoda
Pomalowana na zielono szafka  stanowi dominantę kolorystyczną w jasnym skandynawskim wnętrzu.

 

Kwadraton inspiracje wnetrza
Lekko przygaszony kolor zieleni w połączeniu z drewnianymi meblami nadaje wnętrzu nietuzinkowy charakter. Zielony stół doskonale komponuje się w jasnej kuchni.

 

Kwadraton szmaragdowy kolor na sciane inspiracje
Mocno intensywna zielona ściana w połączeniu z pstrokatym dywanem. W tym wnętrzu nawet instalacja hydrauliczna stanowi element kompozycji.

 

Kwadraton szmaragdowy kolor inspiracje wnetrze
Zielone lampy, stół, krzesła, dodatki a my nie mamy dosyć…

 

7 myśli nt. „Szmaragd we wnętrzu”

  1. Witam mozna wiedzie jaka jest dokladna nazwa tej farby na pierwszy m i ostatnim zdjeciu ? Kolor na scianie zielono szmaragdowy. Pozdrawiam

    1. Witam,
      Kolor ściany pochodzi z kolekcji firmy Flugger nr 2497.

      Pozdrawiam bardzo serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *